MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 7211739
nr 721 1739
Sideboard
Louis XVI-stil, Intarsia, längd: 133, djup: 39, höjd: 102
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 oktober 2011
kl 19:05:15
300 kr
500 kr